ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Філія «Вигодське лісове господарство»

 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

НОВИНИ ЛІСГОСПУ


Підгодівля диких звірів взимку у Вигодському лісгоспі

Підгодівля диких звірів взимку - важливий захід, який проводиться мисливським господарством щорічно. Коли настають холоди і в лісі все замерзає, лісовій звірині стає все складніше добути їжу, а особливо з холодним сніговим початком цьогорічної весни. Щоб, залишившись без їжі, виснажена звірина не стала здобиччю хижаків та не пішла з лісу в пошуках корму в населені пункти, лісова охорона допомагає тваринам пережити важкий період.

Про те, як і чим підгодовували диких тварин зимою 2018 року, розповідає провідний районний мисливствознавець Анатолій Вертепний.

Дата публікації: 05.03.2018 | Кількість переглядів: 2295 | Детальніше...
ДП «Вигодський лісгосп» має право на правдиву відповідь

Негативна інформація про ДП «Вигодський лісгосп» у ЗМІ поширюється різними людьми і структурами з різними цілями, незважаючи на це ми готові вести максимально відкритий діалог в інформаційній площині та інформувати всі зацікавлені сторони про нашу господарську діяльність. Неправдива інформація, може зганьбити і принизити людську гідність працівників та ділову репутацію цілої організації. Ми вважаємо, що ДП «Вигодський лісгосп» має право на спростування  озвученої інформації і право на правдиву відповідь.

Колектив Вигодського лісгоспу дізнавшись про сюжет, який вийшов у неділю ввечері на проросійському телеканалі, був обурений тим як журналісти популістично нарізали фрагменти відзнятого відео та коментарі жителів села Мислівка і подали телеглядачеві.

Дата публікації: 28.02.2018 | Кількість переглядів: 3371 | Детальніше...
У Львові триває кампанія декларування податку на прибуток та частини чистого прибутку за 2017 рік

В рамках проведення кампанії декларування податку на прибуток та частини чистого прибутку за 2017 рік у Львівському управлінні Офісу великих платників проведено зустріч з керівництвом Державного підприємства «Вигодське лісове господарство». Слід зазначити, що підприємство є єдиним на Західній Україні великим платником податків у лісової галузі.
Лісгосп є лідером галузі за усіма показниками, не тільки в Західному регіоні, а й в Україні.

Дата публікації: 14.02.2018 | Кількість переглядів: 2365 | Детальніше...
Шановні друзі, оголошуємо конкурс малюнків „Червонокнижні види тварин і рослин у Карпатах”

З нагоди Міжнародного дня лісу, профспілка Державного підприємства «Вигодське лісове господарство» за сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради Олександра Матусевича з 01 лютого по 21 березня, вже традиційно проводить конкурс малюнків „Червонокнижні види тварин і рослин у Карпатах”. Запрошуємо дітей, учнівську молодь та адміністрації навчальних закладів Долинщини взяти участь у конкурсі (вікове обмеження для конкурсантів – до16 років).

Мета конкурсу: Формування свідомої позиції молоді щодо питань відповідального лісогосподарювання, турботливого відношення до лісів України та їх мешканців, правил поведінки у лісі та користування лісовими дарами.

Дата публікації: 01.02.2018 | Кількість переглядів: 2535 | Детальніше...
Вигодський лісгосп чемпіон Ів-Фр області з міні футболу 2017

23 січня в Івано-Франківську відбувся великий фінал з міні-футболу серед лісівників. У вирішальній грі зійшлися спортсмени Вигодського, Гринявського та Рогатинського державних лісових господарств Івано-Франківської області.

Запеклі футбольні ігри завершились впевненою перемогою лісівників державного підприємства «Вигодський лісгосп». Перевагу в матчах вони здобули з рахунком Вигода-Рогатин – 5:0, Вигода-Гринява – 5:0.

В нагороду лісівникам дістались шкіряні м`ячі та почесні кубки.

Дата публікації: 23.01.2018 | Кількість переглядів: 2350 | Детальніше...
Чому інвестору не раді?

Ігор СОБОЛЕВСЬКИЙ: У Карпатах немає місця для великої лісопилки

Микола ПЕТРИЧУК
За Карпати, а точніше, за основний ресурс гірських районів Прикарпаття — ліс, уже тривалий час точиться, по суті, справжня війна. Гостра, але — і це дуже небезпечно — тиха і не публічна, а відтак майже не відома широкій громадськості краю. Війна, в якій жорстке протистояння ведеться відразу на декількох, образно кажучи, плацдармах.

На з’їзді Асоціації деревообробних підприємств Прикарпаття, який у жовтні 2017 року відбувся в Івано-Франківську (про цю подію «Галичина» розповідала 24 жовтня у публікації «Розпиляти і вивезти?»), її голова Ігор Соболевський карту, так би мовити, фронтів у цій війні змалював так: в останні роки деревообробники Прикарпаття і загалом Західної України весь час борються — проти експансії «Швайкгофера», проти намагань скасувати мораторій на експорт деревини, проти намірів уряду передати держлісгоспи в концесію у приватні руки та намагань Державного агентства лісових ресурсів України провести «ненормальну» реформу лісового господарства країни, проти електронних торгів заготовленою деревиною.

Редакція «Галичини» вирішила за доцільне докладніше розповісти краянам про ці виклики. Бо вони загрожують не лише бізнесу, а й громадам Івано-Франківщини.

Дата публікації: 22.01.2018 | Кількість переглядів: 1877 | Детальніше...
Облрада пропонує Кабміну скасувати Стратегію реформування лісового господарства

У зверненні депутати просять скасувати рішення Кабміну від 15 листопада 2017 року щодо схвалення Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року та пропонують розглянути проект, розроблений фахівцями лісової галузі, міжнародними експертами та усіма зацікавленими сторонами з подальшим доопрацюванням, обговоренням у суспільстві та узгодженням з галузевою профспілкою.

Йдеться також про відмову від ідеї створення єдиного лісогосподарського підприємства (компанії). Депутати просять унеможливити приватизацію державних лісогосподарських підприємств або передачу їх у концесію.

У зверненні не оминається і питання фінансування бюджетної програми "Ведення лісового і мисливського господарства, охорони і захисту лісів" на 2018 рік в сумі не менше 730 млн грн, що складає 30% від потреби. Також пропонується передбачити фінансування у розмірі 25 млн грн на програму "Дослідження, прикладні розробки та підготовка наукових кадрів у сфері лісового господарства".

59 депутатів підтримали звернення.

 

Дата публікації: 22.01.2018 | Кількість переглядів: 1942 | Детальніше...
Різдво - радісне і чудове свято !!!

Різдво - радісне і чудове свято !!! 

У кожної сім'ї є свої традиції і свої улюблені свята. Але, думаю, що для всіх особливим є саме свято Різдва Христового, наповнений таємницею, очікуванням дива, любов'ю, миром, радістю і надією на краще майбутнє.

05.01. у нашому лісгоспі пройшли виступи різдвяних вертепів, в яких взяли участь вертеп костелу Різдва Діви Марії, 11.01. народна хорова капела «Верховина» районного будинку культури та вертеп із села Підліски привітали працівників ДП «Вигодський лісгосп»  зі святом Різдва Христового і Старим Новим Роком, сказали добрі слова побажань та привітали нас чудовими колядками і піснями.

Дата публікації: 11.01.2018 | Кількість переглядів: 2129 | Детальніше...
Півфінальний матч чемпіонату з міні футболу Івано-Франківського обласного управління лісового

4 січня в спортзалі спортивного комплексу комунального підприємства «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» по вулиці Симоненка, 13 в місті Івано-Франківську відбувся другий груповий етап з міні футболу серед працівників лісового господарства Івано-Франківського обласного управління  лісового і мисливського господарства.

У чемпіонаті взяли участь 8 команд, які були поділені на дві групи. У першій групі півфінального матчу зустрілися футболісти ДП «Вигодський лісгосп» з командами ДП «Осмолодський лісгосп», ДП «Кутський лісгосп» та ДП «Солотвинський лісгосп» відповідно з рахунками:

                                                       Вигода – Осмолода (4:1)

                                                       Вигода – Кути (4:0)

                                                      Вигода – Солотвино (5:1)

 У захоплюючому поєдинку перемогу в першій групі святкували футболісти нашого держлісгоспу, друге місце команда – ДП «Кутського лісгоспу». Наша команда і команда Кутського держлісгоспу продовжать боротьбу у  фінальному змаганні з командами, які здобули перше і друге місце у другій групі. У другій групі перемогу здобули перше місце – ДП «Гринявський лісгосп», друге місце – ДП «Рогатинський лісгосп».

Дата публікації: 05.01.2018 | Кількість переглядів: 2212 | Детальніше...
Новорічні та різдвяні вітання учнів школи і вихованців дитячого садка «Дзвіночок» для працівників Д

У четвер, 28 грудня, в конторі держлісгоспу відбулися маленькі вітальні новорічні концерти для працівників нашого підприємства. Спочатку працівників ДП «Вигодський лісгосп» відвідали вихованці дитячого садка «Дзвіночок», а потім учні Старомізунської з/о школи І-ІІІ ступенів імені В. Верховинця.

Діти вже не перший рік вітають наших працівників з Новим Роком і Різдвом Христовим. Прекрасні душевні привітання на свято склали вихованці цих закладів і їх вихователі. Діти  чудово співали і танцювали. Колективу підприємства виступи маленьких аматорів припали до душі - всім залом вони підхоплювали зворушливі пісні і колядки, що звучали, і аплодували в такт ритмічної музики, під яку танцювали маленькі артисти.    Співробітники лісгоспу подякували педагогам і вихователям цих закладів за багаторічну і плідну співпрацю з ДП «Вигодський лісгосп». 

Дата публікації: 28.12.2017 | Кількість переглядів: 2188 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ][ 32 ][ 33 ][ 34 ][ 35 ][ 36 ][ 37 ][ 38 ][ 39 ][ 40 ][ 41 ][ 42 ][ 43 ][ 44 ][ 45 ][ 46 ][ 47 ][ 48 ][ 49 ][ 50 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX