ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Філія «Вигодське лісове господарство»

 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА


Шановні відвідувачі нашого сайту! Представляємо Вашій увазі інтерактивну карту ДП «Вигодський лісгосп». Що таке інтерактивна карта? Інтерактивна карта - це електронна карта на якій представлена інформація, прив'язана до географічного контексту. Ще зовсім недавно бажаючим зорієнтуватися на місцевості доводилося розкладати на столі або на підлозі величезну карту і витрачати чимало часу на пошук цікавих для них об'єктів. Або звертатися до атласу, де, незважаючи на різні прийоми прискорення і спрощення пошуку (розбиття місцевості на квадрати, докладні покажчики географічних назв), швидко знайти потрібну точку все одно не завжди вдавалося. А вже про зручність користування цими картами і говорити не доводиться.

Кілька років тому на зміну паперовим картам, глобусам і атласам прийшли електронні, або інтерактивні, карти, що дозволяють знаходити будь-які об'єкти в лічені секунди: досить ввести лишень назву об'єкта, клацнути на відповідній кнопці, і потрібний фрагмент карти з’являється перед Вами. Але справа не тільки в швидкості - в електронних картах, на відміну від звичайних - паперових, реалізований інтерактивний перегляд, тобто вони реагують на дії користувача. Інтерактивність полягає в тому, наприклад, у відображенні якоїсь інформації по вибраному нами об'єкту.  При перегляді інтерактивної карти, користувач бачить тільки ту її частину, яка його цікавить в даний момент. При бажанні він може переміститися по карті в будь-якому напрямку, наблизити зацікавлений фрагмент, отримати по ньому коротку довідку тощо.

Електронні карти незамінні у всіх випадках, коли необхідно щось знайти, а тим більше наочно показати розташування якогось об'єкта, неважливо, що це буде – контора будь-якого лісництва або положення найвищої гори лісгоспу - Яйка Ілемського на карті Долинського району. Наша інтерактивна карта стане в нагоді не тільки при виборі місця відпочинку або маршруту подорожі, але і в тому випадку, якщо користувачеві потрібно відвідати незнайомі місця лісгоспу.

Ще цікавіша інтерактивна карта в тому плані, що в ній в тій чи іншій мірі закладена можливість візуалізації розглянутого фрагмента. Така карта являє собою такий собі віртуальний глобус (або фрагмент глобуса), завдяки чому можна окинути поглядом будь-яке місце лісгоспу і побачити де знаходяться там гори і річки, населені пункти і полонини, ліси і водойми - і не умовні позначення, а фотознімки!

Мета проекту - налагодити спілкування з відвідувачами нашого сайту, туристами, відпочиваючими з лісовим господарством, пов'язаному з комфортним відвідуванням лісових масивів ДП «Вигодський лісгосп».

На цій карті ми пропонуємо Вам відомі рекреаційні місця лісгоспу, як кращі місця для культурного відпочинку, контори лісництв, кордони, доступні водойми на нашій території, природно-заповідні об’єкти, відомі урочища, найвищі гірські вершини з позначенням висоти над рівнем моря, пожежні водойми на випадок загорання лісу.

Інтерактивна карта лісгоспу 

77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX