Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
СТРУКТУРА УПРАВЛІННЯ АПАРАТ УПРАВЛІННЯ

АПАРАТ УПРАВЛІННЯ


Олександр Борисович Матусевич (20 березня 1974 р, село Старий Мізунь, Долинського району, Івано-Франківської області), одружений, має двох дітей, український лісівник та політик. Діючий депутат Івано-Франківської обласної ради 7-го скликання, заступник голови постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування. Закінчив факультет лісового господарства Львівського національного лісотехнічного університету за спеціальністю «інженер лісового господарства» (1996 р.).

З 1996 року і по нині працює у Державному підприємстві «Вигодське лісове господарство». Розпочинав майстром лісу Солотвинського лісництва, потім переведений помічником лісничого Ільмянського лісництва, у 1999 році підвищений до лісничого Собольського лісництва, де пропрацював чотирнадцять років. У буремні часи Революції Гідності (2014 р.) обраний колективом та призначений наказом голови Державного Агентства лісових ресурсів на посаду директора підприємства. Нагороджений численними грамотами та відзнаками за волонтерську та громадську діяльність.

Матусевич Олександр Борисович  є лісівником з великої букви, це та людина, яка душею і серцем вболіває за майбутнє лісової галузі.

На даний час у структуру державного підприємства «Вигодське лісове господарство» входять 12 лісництв, нижній склад, автотранспортний цех, шкільне лісництво, 28 об’єктів природо-заповідного фонду.

Контора державного підприємства знаходиться в смт. Вигода. Поштова адреса: 77552 Івано-Франківська область Долинський район, вулиця Данила Галицького,40.

Схематично структуру управління можна зобразити наступним чином:

Процес управління виробництвом на підприємстві здійснюється колективом працівників, які організовані в апарат управління, найбільш важливою характеристикою якого, є його структура. Структура управління це організаційна форма побудови апарату управління, яка характеризується складом і підпорядкованістю підрозділів управління і посадових осіб, сформованих виходячи із функціональних цілей підприємства. На ДП «Вигодське лісове господарство» структура підрозділів управління виглядає таким чином:

- Керівництво

- Відділ лісового та мисливського господарства

- Відділ використання лісосировинних ресурсів, технічної політики та охорони праці

- Відділ економіки, фінансів, бухгалтерського обліку та звітності

- Відділ кадрової, юридичної роботи, діловодства та контролю

77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX