ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Філія «Вигодське лісове господарство»

 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
ПРОФСПІЛКИ

ПРОФСПІЛКИ


01 грудня 2016 року в селищному Будинку Культури відбулися збори трудового колективу ДП «Вигодський лісгосп». Засідання відбулося з дотримання усіх процедур і вимог. На порядку денному було винесено такі питання:

1. Стан трудової та виробничої дисципліни працівників Слобідського лісництва, зокрема лісничого Тимочка Я.Я., майстра лісу Чекана І.І. та взаємодія їх з іншими посадовими особами та структурними підрозділами ДП «Вигодський лісгосп».

2. Аналіз проведення перевірок контролюючими та правоохоронними органами фінансово-господарської діяльності ДП «Вигодський лісгосп» за період з червня 2014 року по листопад 2016 року.

3.Різне 

Збори трудового колективу ДП «Вигодський лісове господарство» 

П Р О Т О К О Л 

зборів трудового колективу ДП «Вигодський лісгосп» 

   01.12.2016р.                                                                                                     смт. Вигода

Перебуває на обліку - 384 штатних працівників-членів профспілки.

Присутні на зборах— 220 працівників

Головний інженер Заяць І.А.  виступив з пропозицією обрати Головуючого для ведення зборів та  Секретаря для ведення  протоколу зборів. Запропонував кандидатуру Луцького Я.В. для ведення зборів та Жаб’як С.Й. для ведення протоколу. Голосування буде відкритим, рішення приймаються простою більшістю голосів присутніх. У зв’язку із відсутністю інших пропозицій прошу переходити до голосування.

«ЗА» - 220 

«ПРОТИ» - 0 

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

Не голосували - 0

ПОСТАНОВИЛИ :

Обрати Головуючимдля ведення Зборів:

-Луцького Я.В. - інженера з електронного обліку деревини виробничого відділу  

Обрати Секретарем для ведення Протоколу Зборів:

- Жаб’як С.Й.- начальника відділу правової і кадрової роботи 

Головуючий запропонував обрати склад робочої президії в кількості 5 осіб:

 1. Матусевич О.Б. – директор ДП «Вигодський лісгосп»
 2. Максимів В.Б. – головний лісничий
 3. Заяць І.А. – головний інженер
 4. Віктор Н.Д. – інженер з організації та нормування праці
 5. Жмуркевич Т.Б.- заступника начальника ВПКР

У зв’язку із відсутністю інших пропозицій прошу переходити до голосування.

«ЗА» - 220 

«ПРОТИ» - 0 

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

Не голосували - 0

ПОСТАНОВИЛИ :

Обрати склад робочої президії в кількості 5 осіб:

1.Матусевич О.Б. – директор ДП «Вигодський лісгосп»

2.Максимів В.Б. – головний лісничий

3.Заяць І.А. – головний інженер

4.Воробець Г.М. – голова профспілкової організації

5.Жмуркевич Т.Б.- заступника начальника ВПКР

Головуючий запропонував обрати лічильну комісію в складі:

Голова комісії: Хомин Л.В.

Члени  комісії: Кос Я.Д.

 Павлик М.І.

Червак Р.І.

 Штука М.В.

У зв’язку із відсутністю інших пропозицій прошу переходити до голосування.

«ЗА» - 220 

«ПРОТИ» - 0 

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

Не голосували - 0

ПОСТАНОВИЛИ : 

Обрати склад лічильної комісії  в кількості 5 осіб:

Голова комісії: Хомин Л.В.

     Члени  комісії: Кос Я.Д.

                           Павлик М.І.

                           Червак Р.І.

                           Штука М.В.

Головуючий оголосив порядок денний засідання трудових зборів:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 

1.Стан трудової та виробничої дисциплінипрацівників Слобідського лісництва, зокрема лісничого Тимочка Я.Я., майстра лісу Чекана І.І. та взаємодія їх з іншими посадовими особами та структурними підрозділами ДП «Вигодський лісгосп».

2. Аналіз проведення перевірок контролюючими та правоохоронними органами фінансово-господарської діяльності ДП «Вигодський лісгосп» за період з червня 2014 року по листопад 2016 року.

3.Різне 

Регламент  зборів:

Для виступів                                              - до 5 хв.

Для обговорення заяв                                 -  до 5 хв.

Для перерви                                             - до 5 хв.

Збори трудового колективу провести в межах 2 (двох) годин.

Головуючий: У зв’язку із відсутністю інших пропозицій прошу переходити до голосування.

«ЗА» - 219

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

Не голосували - 1

ПОСТАНОВИЛИ  :

1.Затвердити наступний ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 

1.Стан трудової і виробничої дисципліни працівників Слобідського лісництва та взаємодія їх з іншими посадовими особами та структурними підрозділами ДП «Вигодський лісгосп».

2.Аналіз проведення перевірок контролюючими та правоохоронними органами фінансово-господарської діяльності ДП «Вигодський лісгосп» за період з червня 2014 року по листопад 2016 року.

3.Різне 

2.Затвердити наступний Регламент  зборів:

Для виступів                                              - до 5 хв.

Для обговорення заяв                                 -  до 5 хв.

Для перерви                                             - до 5 хв.

Збори трудового колективу провести в межах 2 (двох ) годин. 

По питанні першому Порядку денного  СЛУХАЛИ:

Головуючого Луцького Я.В., який доповів, що з метою інформування колективу про трудову дисципліну у Слобідському лісництві, дії керівництва підприємства та кадрової служби запрошую до слова заступника начальника ВПКР – Жмуркевич Т. Б.

ВИСТУПИЛИ :

1.  Заступник начальника ВПКР Жмуркевич Т.Б., яка  проінформувалапро стан виробничої і трудової дисципліни працівників Слобідського лісництва, зокрема лісничого Тимочка Я.Я. та майстра лісу Чекана І.І. Повідомила про оголошення ряду доган вищевказаним працівникам, відмову від надання письмових пояснень, ігнорування виконання наказів керівництва тощо.

 2. Директор Матусевич О.Б., який зазначив,що ситуація, яка склалася вСлобідському лісництві є некерованою, на вирішення якої працює адміністрація підприємства, використовуючи на це близько 90 відсотків робочого часу. І така ситуація стала підставою для винесення її на обговорення трудового колективу.

3.  Головний інженер Заяць І.А.повідомив, що за час своєї трудової діяльності не зустрічався з таким масовим невиконанням розпоряджень, що стосується виробничої дисципліни, як дозволяє собі лісничий Тимочко Я.Я., а також налаштування ним підлеглих працівників на аналогічну поведінку та повне ігнорування вказівок адміністрації.Обурений брехнею та зневажливою поведінкою Тимочка Я.Я. до керівництва та працівників адмінуправління, атакож зухвале заперечення фактів, підтвердженихпрацівниками підприємства та представниками Долинського відділення поліції.Недостовірне ведення первинної документації стосовно електронного обліку деревини та неналежний облік деревини в цілому.

 4. Головний лісничий Максимів В.Б.: обурений поведінкою Тимочка Я.Я.та Чекана І.І. стосовно безпосереднього невиконання вказівок та розпоряджень дирекції, вимагання письмових розпоряджень керівництва кожному підлеглому, починаючи з найпростіших покладених завдань. За свою велику трудову діяльність (більше 40 років) з такою поведінкою підлеглих зустрівся вперше. Вважає, що таким діям працівників має бути надана відповідна оцінка.

5.   Лісничий Слобідського лісництва Тимочко Я.Я.: пояснив наступне, що за лікарняні листки Чекана І. І. не платив, а лише передавав їх у відділ кадрів. Вся проблемна лісопродукція була вивезена на нижній склад і на сьогодні на неї виписані електронні накладні. Чекан писав скарги по своєму обході, а не весь лісгосп. Розпорядження Головного інженера Заяця І. А. не виконав, бо не відбулось зміни погодних умов.

 6. Директор Матусевич О.Б., уточнив присутнім, що лісничий каже не правду і в заяві Чекана І. І. були скарги на незаконні рубки у більшості лісництв підприємства.

7.  Начальник виробничого відділу Воробець Б.В., що бригади у Слобідському лісництві, за втручання лісничого, відмовляються виконувати письмові розпорядження директора і адміністрації підприємства. Майстер Сащин Л.І., не без участі лісничого, виписує неправдиві документи по вивозці лісу, вказуючи неправильні квартали.

 8. Лісничий Солотвинського лісництва Шведів М.П., зазначив, що місяць тому працівники Вигодського лісгоспу збирались у залі будинку культури і обговорювали виробничі питання, трудової дисципліни, але окремі працівники не зробили висновків. Бардак у Слобідському лісництві, має великий негативний вплив на трудову дисципліну у решті лісництв підприємства. Демократія це не вседозволеність і її треба мати в середині людини, людина повинна спочатку обдумувати свої вчинки, а тоді поступати як їй велить душа.

 9. Начальник відділу лісового господарства Оріхівський С.М., Три роки підряд 2014, 2015, 2016 І. Я. Тимочку усіма можливими способами вносить деструктив у роботу лісгоспу, а Я. Я. Тимочко є його рідним братом і веде ту саму лінію поведінки у своєму лісництві.

Майстром лісу Чеканом І. І. за один епізод було допущена незаконна рубка 300 м3 деревини, а це є 5 вагонів лісу на суму близьку до  одного мільйона триста тисяч гривень.

У 2014 році Я. Я. Тимочку пропонувалось переведення лісничим у Мало-Турянське лісництво, поблизу села в котрому він і мешкає, але адміністрація підприємства отримала категоричну відмову. Це лісництво має менший об’єм заготівлі і є менш складним в управлінні. А за три роки у Слобідському лісництві, Я. Я. Тимочко настільки дезорганізував його роботу, що відкрито дві кримінальні справи, зокрема по неякісному відводу у 17, 19, 28 квартали і відпуску деревини майстром Спалило. Безкарність породжує бардак і жодні розпорядження адміністрації підприємства не виконуються, а виконуються лише вказівки лісничого. Підсумовуючи виступ, начальник лісового відділу сказав, що такі люди порядку в лісництві не наведуть.

10. Лісничий Ільмянського лісництва Равлюк О.Р., резюмуючи попередніх виступаючих сказав, що багато честі для тих непорядних вчинків, так багато приділяти для них часу і уваги. Систему крадіжок лісу у Слобідському лісництві, якимось чином поламали, хоча вона існувала давно. Стосовно ймовірних перевірок екологічної інспекції за скаргами в тому числі працівників Слобідського лісництва, не без участі братів Тимочків, то варто зазначити, що перевірки пройшли неодноразово всі лісництва, зокрема й Ільмянське і майже нічого не знайшли, тому Равлюк О. Р. риторично запитав: «на кого пишете і що хочете доказати «шановні»? Рано чи пізно оцінку Вам і Вашим діям дадуть люди».

11. Директор Матусевич О.Б., на завершення сказав, що особиста неприязнь Тимочків до Матусевича, переросла в особисту неприязнь Тимочків, до цілого колективу Вигодського лісгоспу. Якщо хтось думає, що питання стоїть лише в керівнику (його усунення), то ці люди на цьому не заспокояться.

12. Лісоруб 4 розряду нижнього складу Паньків І.І., наголосив, що ділянку треба закінчувати і очищати своєчасно, а не залишати за собою завали. Хлопці- майстри лісу пам’ятайте, що за Вас не буде ні Тимочко відповідати, ні інший лісничий, будете відповідати саме Ви. Також Паньків І.І. подякував директору за сорок створених нових робочих місць на Нижньому складі підприємства. 

Головуючий: Відповідно до статті 9 Закону України «Про трудові колективи і підвищення їх ролі  в управлінніпідприємствами, установами, організаціями, трудові колективи маютьповноваження у забезпеченні трудової дисципліни працівників, зокрема:трудові колективи затверджують за   поданням   адміністрації  і профспілкового комітету  правила  внутрішнього  трудового  розпорядку, вживають заходів для забезпечення їх додержання; обговорюють стан трудової дисципліни і здійснюють заходи щодо її зміцнення; забезпечують створення обстановки нетерпимості до порушень трудової  дисципліни, виявляють сувору товариську вимогливість до працівників, які несумлінно виконують трудові обов'язки; застосовують до членів колективу за порушення трудової дисципліни заходи громадського стягнення (товариське зауваження, громадська догана); передають матеріали про порушників трудової дисципліни на розгляд товариських судів; ставлять питання про притягнення згідно з законодавством порушників  трудової  дисципліни  до  відповідальності,  включаючи тимчасове переведення на нижче-оплачувану роботу і звільнення,  про позбавлення   їх   повністю  або  частково  премій,  винагород  за підсумками річної роботи і за вислугу років,  додаткової відпустки за безперервний стаж роботи, про відшкодування матеріальної шкоди, заподіяної підприємству,  установі,  організації,  про перенесення черговості  надання жилої площі та застосування інших передбачених законодавством заходів впливу. Трудовий колектив має право знімати накладене  ним  стягнення достроково,  до  скінчення  року з дня його застосування,  а також клопотати про дострокове зняття дисциплінарного стягнення або  про припинення  дії  інших  заходів,  застосованих  адміністрацією  за порушення трудової дисципліни,  якщо член  колективу  не  допустив нового порушення дисципліни і виявив себе як сумлінний працівник. Прошу надавати свої пропозиції, зауваження, а також пропонувати заходи громадського впливу відповідно до ст.9 вищевказаного Закону.

Після жвавого обговорення даної проблеми головуючим на голосування була поставлена пропозиція колективу підприємства:визнати роботу працівників Слобідського лісництва – лісничого Тимочка Ярослава Ярославовича та майстра лісу Чекана Ігоря Ігоровича  в частині дотримання трудової та виробничої дисципліни незадовільною та оголосити громадську догану.

У зв’язку із відсутністю інших пропозицій прошу переходити до голосування.

Підсумки відкритого голосування щодо першого питання порядку денного:

Визнати роботу працівників Слобідського лісництва – лісничого Тимочка Ярослава Ярославовича та майстра лісу Чекана Ігоря Ігоровича в частині дотримання трудової та виробничої дисципліни незадовільною та оголосити громадську догану.

«ЗА» - 215

«ПРОТИ» - 1

«УТРИМАЛИСЬ» - 3

Не голосували -1

ПОСТАНОВИЛИ:

Визнати роботу працівників Слобідського лісництва – лісничого Тимочка Ярослава Ярославовича та майстра лісу Чекана Ігоря Ігоровича  в частині дотримання трудової та виробничої дисципліни  незадовільною та оголосити  громадську догану.

По першому  питанні порядку денного рішення прийнято. 

По питанні другому Порядку денного СЛУХАЛИ:

Головуючого Луцького Я.В. про те, що на протязі двох років (червень 2014р.-листопад 2016р.) на підприємстві проведено 61 перевірки контролюючими та правоохоронними органами, в тому числі :

-  державною екологічною інспекцією – 6, з них: 1- агентства лісових ресурсів  у жовтні 2016р.,в тому числі за скаргами працівників Слобідського лісництва;1- планова у серпні 2014 року; 1- планова у листопаді цього року, всі інші – позапланові із залученням іншими контролюючими органами .

-  інспекцією праці –4 (1-планова, 3-за скаргами працівників Слобідського лісництва).

-  проведено обшуків/виїмок  документів фінансово-господарської діяльності правоохоронними органами –понад 10, в тому числі і у власних будинках працівників підприємства).

- іншими контролюючими органами –Державною фінансовою інспекцією, податковою інспекцією, ПФУ тощо.

Виступив:

1. Директор Матусевич О.Б., який зазначив, що незважаючи на ряд перевірок (61),обшуків, вилучення/виїмки документів фінансово-господарської діяльності, які пройшли на протязі 2,5 років на нашому підприємстві, а також те, що у жовтні 2016 року пройшла перевірка Держлісагенства України  по скаргах, в тому числі  і нашого працівника Чекана І.І., а в листопаді 2016 року– планова перевірка Державної Екологічної інспекції  в Івано-Франківській області, яка охопила всі лісництва лісгоспу,стала відомою інформація , що надалі  плануються перевірки нашого підприємства, проте уже із залученням спеціалістів Державної екологічної інспекції України та УСБУ в Івано-Франківській області. Слід зазначити, що рішення про проведення цієї перевірки прийнято прокуратурою області у жовтні цього року, проте очевидно спеціалісти обласного рівня екологічної інспекції не забезпечили б замовлення потрібних результатів замовникам таких перевірок. Всі ми добре знаємо хто це – колишній директор Тимочко Ігор Ярославович. А тому це питання винесено на обговорення трудового колективу.

2. Лісничий Вишківського лісництва Штука В.А.: за період моєї роботи з 1990 року на цьому підприємстві пройшло безліч різних перевірок, але такої кількості в такий короткий термін на моїй практиці не було. На сьогоднішній день я являюсь депутатом Долинської районної ради, і хочу засвідчити факт того, що керівництво та колектив нашого підприємства повернулися обличчям до соціально-економічних проблем населення нашого краю, люди нам повірили , почали розуміти і готові нас підтримати. Наше підприємство стало об’єктом заздрощів в хорошому розумінні цього слова, є багато людей, котрі бажають працювати у Вигодському лісгоспі через високу заробітну плату та дружний колектив «лісовичків».

Головуючий: Прошу надавати свої пропозиції та зауваження щодо подальших наших спільних дій стосовно наступних перевірок.

Виступили: Грибович В.А. – У зв’язку з безперервними перевірками нашого підприємства пропоную не допускати перевірки більше на територію підприємства інспекторів/ревізорів контролюючих органів.

Головуючий: Прошу надавати ще свої пропозиції для обговорення.

Поступила пропозиція:

Не допускати на територію підприємства інспекторів/ревізорів контролюючих органів для проведення позапланових перевірок.

У зв’язку із відсутністю інших пропозицій прошу переходити до голосування.

Підсумки відкритого голосування  щодо другого питання порядку денного:

Не допускати на територію підприємства інспекторів/ревізорів контролюючих органів для проведення позапланових перевірок.

«ЗА» - 220

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

Не голосували - 0

ПОСТАНОВИЛИ:

Не допускати на територію підприємства інспекторів/ревізорів контролюючих органів для проведення позапланових перевірок.

По другому  питанні порядку денного рішення прийнято.

По питанні третьому порядку денного  СЛУХАЛИ:

Головуючий: Прошу надавати ще свої пропозиції для обговорення інших питань виробничої, трудової дисципліни, фінансово-господарської діяльності нашого підприємства.

Питань не поступало.

Директор Матусевич О.Б.: Подякував за хорошу плідну роботу колективу підприємства на зборах і в цілому, зазначив, що у 2016  році, незважаючи на весь негатив із сторони, ми посадили ліс, заплатили за цю роботу місцевим жителям-нашим працівникам заробітну плату, наша зарплата є найвищою по обласному управлінні лісового господарства, здійснюється будівництво лісових доріг та мостів власною технікою (міст в урочищі Глибокий Бистрівського лісництва є найбільшим в області, збудований в цьому році), а також на нижньому складі проводиться будівництво деревообробного цеху, що дасть можливість створити ще 40 робочих місць  для місцевого населення. Також директор сказав, що має за честь здійснювати керівництво такого прекрасного колективу, а висловив готовність захищати кожного працівника.

Головуючий: Збори трудового колективу ДП «Вигодське лісове господарства» вважати закінченими.

Головуючий зборів                                                    Луцький Я.В.

Секретар зборів                                                          Жаб’як С.Й. 

Звітно-виборна конференція профкому ДП «Вигодський лісгосп» 

Попередня звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації ДП «Вигодський лісгосп» проходила 26 вересня 2014 року. Через два роки, 30 червня 2016 року, в приміщенні контори ДП «Вигодський лісгосп» відбулася чергова за рахунком профспілкова конференція.

До порядку денного входив звіт про дворічну роботу профкому та контрольно-ревізійної комісії, вибори їх нового складу і терміну повноважень, вибори голови первинної профспілкової організації, вибори делегатів на звітно-виробну конференцію обласної організації профспілки та інші питання.

Як стало відомо, головою профкому ДП «Вигодський лісгосп» була переобрана Галина Миколаївна Воробець.  

Із звіту голови профкому Г.М. Воробець:

- Звітний період ознаменувався багатьма пам'ятними профспілковими та громадськими подіями. Коли Я приступила до виконання обов'язків голови профспілки на підприємстві нараховувалося  218  штатних  працівників,  а   на  червень  2016  року  уже  364.

Збільшення чисельності пройшло за рахунок переходу нижнього складу на двохзмінний режим роботи та створення власних лісозаготівельних бригад. Також здійснено реорганізацію центральної бухгалтерії, у зв'язку із розширення обсягу робіт і запровадження повноцінного функціонування програми «Бухгалтерія 1С8». На період лісокультурних робіт ми додатково залучаємо велику кількість місцевого населення ближніх сіл, створюючи цим додаткові робочі місця.

Середньомісячна зарплата штатних працівників зросла більше ніж у півтори рази і за травень 2016 року складає 6805 грн. Кожного року з нагоди Дня працівника лісу традиційно преміюємо усіх працюючих, при цьому не забуваючи про ветеранів-лісівників нашого лісгоспу.

Ми один з найбільших платників податків до місцевих (7,7 млн. грн.) та державного бюджету (17,4 млн. грн.), а також у фонди соціального страхування (8,4 млн. грн.) за 2015 рік. Чистий прибуток підприємства склав 12,7 млн. грн. у 2015 році.

Значна сума власних коштів інвестується у розвиток виробничої сфери (капітальні інвестиції у 2015 році склали 12,4 млн. грн.) і покращення туристичної інфраструктури краю. Придбано новий екскаватор, JSB для будівництва лісових доріг на косогорах, мікроавтобус УАЗ 2206, автомобіль ВАЗ 21214 Нива Тайга, гідроманіпулятор ОМТЛ - 70-02, здана в експлуатацію нова лінія електропередач 10/0,23 кВ протяжністю 1100 м. від с. Новий Мізупь, до контори Бистрівського лісництва, неподалік збудовано мабуть єдиний в області залізо-бетонний міст в урочищі «Дубовий кут», інвестовано декілька мільйонів гривень у модернізацію технологічного процесу нижнього складу. Введено в експлуатацію кілька сучасних рекреаційних зон відпочинку, відновлене функціонування форельного господарства. В доповнення архітектурного ансамблю селища Вигода сприяли встановленню скульптури Матері Божої на честь Пресвятої Богородиці та інших культурних об'єктів.

У 2014 та 2015 році підприємство щороку будувало в середньому по шість кілометрів лісових доріг, а па 2016 рік плануємо збудувати 8 км. Наголошую, що в першу чергу будуємо автошляхи до важкодоступних лісових масивів у високогір'ях, щоб освоювати пошкоджені і перестиглі насадження. До прикладу, в урочище «Довжка» Людвиківського лісництва на гору Городище Вишківське лісництво та урочище «Глубокий» будуємо автодороги і вже другий залізобетонний міст, довжиною 45 погонних метрів. В минулому році упорядкували і почистили занедбані сади по усіх лісництвах, відновлюємо плантацію чорноплідної горобини в Мізунському лісництві.

Закуплені вагончики підвищеної комфортності, ними планується забезпечити всі бригади. Вагончик укомплектований кухнею з умивальником, баком для води та зливу, пічкою надрова, коморою, спальнею. Вікна тут пластикові, всередині обшитий дерев'яною вагонкою, а ззовні металевою бляхою.

Головна адмінбудівля і контори лісництв повністю відмовились від споживання газу і перейшли на опалення дровами, для цього були встановлені котли на тверде паливо. Для працівників і гостей підприємства запущений сучасний цех-їдальня.

При створенні лісових культур держлісгосп використовує сучасні технології, а саме: використовуються технології для накопичення вологи і стимулятори росту. У розсаднику Шевченківського лісництва проводиться вирощування сіянців основних лісоутворюючих порід таких як: ялина європейська, ялиця біла, бук лісовий, клен-явір та інші. У розсаднику введено в дію крапельну систему зрошення. Нашим досвідом вирощування саджанців із закритою кореневою системою, вже скористались ряд лісгоспів нашої області.

Напрямки нашої діяльності згідно Статуту підприємства - вирощування, охорона і захист лісу, заготівля деревини. Так в 2015 році було заготовлено 185,5 тисяч кубометрів, а в 2014 році трохи менше - 168,6 тисяч кубометрів. Починаючи з 1 листопада 2015 року, ми не відправили жодного вагону з необробленою деревиною за кордон.

На підприємстві впроваджено систему електронного обліку деревини. Весь ліс «чіпується» у лісі, на місці видруковується специфікація-накладна і дані з якої передаються у центральну бухгалтерію і на Київ. Кожен може перевірити де зрубаний ліс, просто ввівши код бирки на сайті http://www.ukrforest.com/check

Оперативно на нашому сайті http://www.vygodalis.com розміщується повна інформація про місця та об'єми проведення рубок та нові лісові насадження.

На початку поточного десятиліття, лісівники нашого регіону стикнулися з проблемою всихання у високогірних смерекових насадженнях, і заодно і їх пошкодження короїдом. З метою вивчення причин поширення і прийняття можливих запобіжних заходів, по припиненню цього небезпечного процесу для майбутніх лісів, у 2015 році начальником Івано-Франківського управління лісового та мисливського господарств Олексієм Голубчаком зініційовано проведення всеукраїнської виїзної наради спеціалістів лісового господарства на базі ДП «Вигодське ЛГ» за участю голови Держагенства лісових ресурсів України. Практичну частину провели в урочищі «Глубокий», яке характерне важкодоступністю до всихаючих лісових масивів.

 Профспілкова організація ДП «Вигодський лісгосп»

П Р О Т О К О Л 
конференції профспілкової організації ДП «Вигодський лісгосп»

30. 06. 2016 р.                                                                           смт.  Вигода                          

Перебуває на обліку 415 членів профспілки.

Обрано делегатами конференції – 48 осіб.

Присутні на конференції — 48 делегатів

Відсутні з різних причин — немає  

 Конференцією обрано робочу президію в складі:

 1. Матусевич О.Б. – директор ДП «Вигодський лісгосп»
 2. Шведів М.П. – лісничий Солотвинського лісництва
 3. Воробець Г.М. – голова профспілкової організації

Конференцією обрано головуючого:

Луцького Я.В. – інженер з ЕОД.

Конференцією обрано секретаря конференції:

Жмуркевич Т.Б. – завідуюча канцелярії. 

Конференцією обрана лічильна комісія:

 1. Фіцак О.Й. – бухгалтер;
 2. Віктор Н.Д. – інженер з організації та нормування праці;
 3. Лучка Л.М. – бухгалтер.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 

 1. Звіт голови профспілкової організації за 2014-2016 роки.
 2. Прийняття колективного договору на 2016-2018роки.
 3. Вибори голови первинної профспілкової організації ДП «Вигодський лісгосп»
 4. Вибори складу профспілкового комітету
 5. Вибори ревізійної комісії
 6. Вибори комісії по трудових спорах
 7. Вибори комісії із соціального страхування
 8. Вибори комісії по охороні праці
 9. Вибори пожежно -технічної комісії
 10. Обрання делегатів на звітно-виборну конференцію обласної організації профспілки згідно модусу представництва – 4 делегати.
 11. Різне 

Регламент  конференції:

Для  звітної доповіді                              - до 30 хв.

Для виступів                                        - до 5 хв.

Для обговорення заяв                           -  до 3 хв.

Конференцію провести в межах 2 годин.

СЛУХАЛИ:

Головуючого, який запросив для доповіді  голову профспілкової організації Воробець Г.М. Воробець Г.М. у своєму звіті зазначила, що головним завданням профспілки є забезпечення соціального захисту її членів, підвищення життєвого рівня, покращення побутового та медичного обслуговування, організація культурно-спортивного дозвілля, оздоровлення працівників та членів їх сімей, здійснення громадського контролю за станом охорони праці. Профспілкова організація ДП «Вигодський лісгосп» є юридичною особою, в своїй діяльності керується Статутом, в своєму складі налічує 415 осіб.

Бюджет профспілкової організації формується із відрахування із заробітної плати  - в кількості 1% від заробітної плати членів профспілкової організації, з яких 35% перераховується профспілковим органам вищого рівня, а 65% залишається у бюджеті профспілки. Також згідно колективного договору лісгосп здійснює відрахування коштів профспілковій організації в розмірі 3% від фонду оплати праці на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу у 2015 року відрахування від внесків становили 148,373,46грн, від лісгоспу 204029,00грн. За 5 місяців 2016 року відрахування із внесків становили 80326,28грн, від лісгоспу 238650,00грн. Всього доходу у 2015 році 352402,476грн, у 2016 році 318976,28грн.

Що стосується роботи  профспілковою організацією  ДП «Вигодський лісгосп» було надано  за 2015 рік та 5 місяців 2016 року:

1. матеріальної допомоги членам профспілки – 190730,00грн, в тому числі:

1.1.  учасникам АТО – 30000,00грн.

1.2. допомога пенсіонерам ,які працювали в нашому лісгоспу – 16200,00грн.

1.3. культурно-масові заходи – 32300,00грн

1.4. оплата праці голови профспілки та скарбника – 20944,22

1.5. нарахування на зарплату – 6650,91грн.

1.6. нарахування на матеріальну допомогу- 14625,61грн.

1.7. оплата та обслуговування банків – 7956,82грн.

1.8. оплата за комп’ютерну програму «Медок» - 1079,00грн.

1.9. матеріальна допомога пенсіонерам до дня 8 березня та дня святого Миколая – 565000,00грн.

1.10. придбання подарунків – 44881,00грн.

1.11. безповоротна фінансова допомога на статутну діяльність та на культмасову роботу ІФ ООПП л/г та ДП «Верховинське ЛГ» - 14000,00грн.

1.12. перераховано за путівки – 99360,00грню

1.13.  допомога благодійним організаціям для учасників АТО -35000,00грн.

1.14. допомога сім’ям учасникам АТО на придбання дров паливних – 40600,00грн.

1.15. допомога сім’ї загиблого учасника АТО Денисіва І.І. – 5600,00грн.

2.16 благодійна допомога на лікування колег споріднених колективів – 29500,00грн.

Слухали: Головуючого, який запропонував роботу профспілкового комітету визнати «задовільною»

Підсумки відкритого голосування 

«За» проголосували одноголосно

ПОСТАНОВИЛИ:

Роботу профспілкового комітету ДП «Вигодський лісгосп» за 2014-2016 роки визнати «задовільною».

 СЛУХАЛИ:

  Головуючого: Запропонував до виступу запросити голову президії – Матусевича О.Б., який у своєму виступі наголосив, що за час виконання ним обов’язків директора лісгоспу кількість штатних працівників збільшилась з 218 до 415 за рахунок переходу нижнього складу на двохзмінний режим роботи та створення власних лісозаготівельних бригад, також здійснено реорганізацію центральної бухгалтерії, у зв’язку з розширенням обсягу робіт. Середньомісячна зарплата за даний період зросла у півтори рази і за травень 2016 року складає 6805,00 грн. ДП «Вигодський лісгосп» є один з  найбільших платників податків до місцевих (7.7. млн.грн.) та державного бюджету (1.4 млн.грн.), а також у фонди соціального страхування 8.4 млн.грн.) за 2015 рік. Чистий прибуток підприємства склав 12.7. млн.грн. у 2015 році. Власні кошти ми інвестуємо у виробничу сферу підприємства, покращення туристичної інфраструктури краю, придбання нової техніки для будівництва лісових доріг мостів. Введено в експлуатацію кілька сучасних рекреаційних зон відпочинку відновлене функціонування форельного господарства, здано в експлуатацію нова лінія електропередач до контори Бистрівського лісництва, закуплені вагончики підвищеної комфортності для всіх лісозаготівельних бригад.

СЛУХАЛИ:

  Головуючого: про обговорення колективного договору за 2013-2015 роки та прийняття колективного договору на 2016-2018 роки.

Слухали:

 1. Вінтонів А.М. – яка запропонувала надавати одному з батьків вільний від роботи день, діти яких навчаються в 1-4 класах 1 вересня та 1-4, 9, 11 класах на свято останнього дзвоника, якщо ці дні припадають на робочий день.
 2. Воробець Г.М. – яка запропонувала надавати (при можливості фінансування) грошову допомогу постійним працівникам лісгоспу за наявності довідки місцевої ради про те, що працівник є забудівельником, в сумі 4000.00грн на одного працівника в рік, а для ремонту житлового будинку працівника – в сумі 1000.00грн на одного працівника в рік.
 3. Вольовача М.О. -  який запропонував надавати за рахунок прибутку одноразове заохочення працівникам у зв’язку з такими обставинами: з нагоди одруження – 3 мінімальні заробітні плати, а при народженні дитини – 2 мінімальні заробітні плати.
 4. Юсипа С.Р. – забезпечити безоплатну видачу працівникам апарату управління лісгоспу (головний інженер, служба охорони праці, виробничий відділ, провідний механік, енергетик 1 категорії форменого одягу (літній, зимовий) та взуття аналогічно працівникам лісової охорони.
 5. Віктор Н.Д. – яка запропонувала забезпечити працівників, які працюють на персональному комп’ютері захисними окулярами
 6. Кузіва І.М. – який запропонував забезпечити безоплатну видачу працівникам (державна лісова охорона, головний інженер, служба охорони праці, виробничий відділ, провідний механік, енергетик 1 категорії) гумовими чоботами в тому числі рибальськими чоботами.
 7. Мирович Ю.Ю. – який запропонував надавати одноразову грошову допомогу учасникам АТО в розмірі 10.000тис. грн. на рік.

Інших пропозицій не поступало.

Підсумки відкритого голосування:

Проголосували за кожен із запропонованих пропозицій позитивно.

«За» проголосували одноголосно

ПОСТАНОВИЛИ:

Затвердити зміни до колективного договору та прийняти новий колективний договір на 2016-2018 роки.

СЛУХАЛИ:

Головуючого: У зв’язку із звільненням з роботи у травні 2015 року провідного економіста з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності Тимківа Р.Ю. та виходом у відпустку по догляду за дитиною до досягненню нею 3-го віку заступника начальника відділу з правової та кадрової роботи Тимочко Л.Д., які  є членами профспілкового комітету, пропоную виключити вищезгаданих працівників зі складу профспілкового комітету, та включити в склад інших  працівників від управління лісгоспу

Слухали: Вольовача М.О., який запропонував включити в склад профспілкового комітету від управління лісгоспу інженера з організації та нормування праці – Віктор Н.Д.

Слухали: Шведіва М.П., який запропонував включити в склад профспілкового комітету від управління завідуючу канцелярії – Жмуркевич Т.Б.

У зв’язку із відсутністю інших пропозицій було перейдено  до голосування.

Підсумки відкритого голосування:

-  щодо  виключення зі складу профспілкового комітету Тимківа Р.Ю. та Тимочко Л.Д. «за» - одноголосно

- щодо обрання  Віктор Н.Д. та Жмуркевич Т.Б. до складу   профспілкового комітету: «за» - одноголосно

ПОСТАНОВИЛИ:

 Профспілковий комітет затвердити в кількості 11 осіб в такому складі :

Шевчук Г.В.; Лутчин О.П.; Бриняк І.А.; Катаман В.Ю; Тисяк В.І.;Квецко Л.М.; Чернега В.І. Маланчин М.І.,Віктор Н.Д.; Жмуркевич Т.Б.

СЛУХАЛИ:

Головуючого: Луцького Я.В. про необхідність обрання комісії розробки проектів постанов в кількості 3 особи.

Слухали:

Мицака Т.С. – запропонував включити до складу комісії Воробець Г.М. Жмуркевич Т.Б., Малету Є.М.

Інших пропозицій не поступало.

Підсумки відкритого голосування, щодо обрання  комісії розробки проектів в кількості 3 особи, а саме: Воробець Г.М., Жмуркевич Т.Б., Малета Є.М.

 «ЗА» - одноголосно

ПОСТАНОВИЛИ:

Комісію розробки проектів постанов затвердити в кількості 3 особи в такому складі:

Воробець Г.М., Жмуркевич Т.Б., Малета Є.М.

СЛУХАЛИ :

Головуючого: Запропонував винести кандидатури на переобрання  голови первинної проспілкової організації.

Слухали: Шведіва М.П., який запропонував залишити Воробець Г.М. головою профспілкової організації, так як після її звітної доповіді, робота профспілки була визнана задовільною, і претензій до роботи Воробець Г.М. не було.

Інших пропозицій не поступало.

Підсумки відкритого голосування, щодо обрання  голови первинної профспілкової організації Воробець Г.М. на 2016-2018 роки.

«за» - одноголосно

Постановили: Затвердити голову первинної профспілкової організації Воробець Г.М. на 2016-2018 роки.

  СЛУХАЛИ:

Головуючого: Луцького Я.В. про необхідність обрання комісії по трудових спорах:

Слухали:

 1. Воробець Г.М., , яка  запропонувала в склад комісії по трудових спорах  залучити Малету Є.М.
 2. Вольовач М.О. – запропонував включити в склад вищезгаданої комісії – Кузіва І.М., Луцького В.Я., Погорєлову  О.М.
 3. Мицак Т.С. – запропонував включити до складу комісії по трудових спорах – Червака Р.І. та Катамана В.Ю. Вертепного А.Л.
 4. Мирович Ю.Ю. – запропонував включити до складу комісії – Грушкевич С.В. і Шевчук Г.В.

Інших пропозицій не поступало.

Підсумки відкритого голосування, щодо обрання  комісії по трудових спорах в кількості 9 осіб, а саме: Вертепний А.Л., Малета Є.М,, Грушкевич С.В., Шевчук Г.В., Кузів І.М., Луцький Я.В., Погорєлова О.М., Червак Р.І., Катаман В.Ю.

 «ЗА» - одноголосно

ПОСТАНОВИЛИ:

Комісію по трудових спорах  затвердити в кількості 9 осіб в такому складі:

Вертепний А.Л., Малета Є.М., Грушкевич С.В., Шевчук Г.В., Кузів І.М., Луцький Я.В., Погорєлова О.М., Червак Р.І., Катаман В.Ю.

СЛУХАЛИ:

Головуючого:  про необхідність обрання комісії по соціальному страхуванню

Виступив: Червак Р.І. який запропонував створити комісію в складі 5 чоловік, а саме: Максиміва В.Б., Віктор Н.Д., Заремби Л.М., Фіцак О.Й., Хомин Л.В.

Підсумки відкритого голосування, щодо обрання  комісії по соціальному страхуванні в кількості 5 осіб, а саме: Максиміва В.Б., Віктор Н.Д., Заремби Л.М., Фіцак О.Й., Хомин Л.В.

«за» - одноголосно

Постановили: Затвердити комісію по соціальному страхуванні в кількості 5 осіб, в такому складі:

Макимів В.Б., Віктор Н.Д., Заремба Л.М., Фіцак О.Й., Хомин Л.В.

СЛУХАЛИ:

Головуючого:  про необхідність обрання комісії по охороні праці

Виступив: Луцький О.В. який запропонував створити комісію по охороні праці в складі 3 чоловік, а саме: Заяць І.А., Кузів І.М., Тисяк М.М.

Підсумки відкритого голосування, щодо обрання  комісії по охороні праці в кількості 3 осіб, а саме: Заяць І.А., Кузів І.М., Тисяк М.М.

«за» - одноголосно

Постановили: Затвердити комісію по охороні праці в кількості 3 осіб, в такому складі:

Заяць І.А., Кузів І.М., Тисяк М.М.

СЛУХАЛИ:

Головуючого:  про необхідність обрання пожежно-технічної комісії

Виступила:  Воробець Г.М. яка запропонувала створити пожежно-технічну комісію  в складі 3 чоловік, а саме: Заяць І.А., Кузів І.М., Тисяк М.М.

Підсумки відкритого голосування, щодо обрання пожежно-технічної комісії  в кількості 3 осіб, а саме: Заяць І.А., Кузів І.М., Тисяк М.М.

«за» - одноголосно

Постановили: Затвердити пожежно-технічну комісію  в кількості 3 осіб, в такому складі:

Заяць І.А., Кузів І.М., Тисяк М.М.

СЛУХАЛИ:

Головуючого: про необхідність обрання делегатів на звітно-виробну конференцію обласної організації профспілки згідно модусу, і запропонувати 4 делегатів.

СЛУХАЛИ:

 1. Матусевича О.Б. – який запропонував обрати делегатом начальника ОУЛМГ Голубчака О.І. та лісничого Солотвинського лісництва Шведіва М.П.
 2. Віктор Н.Д. – яка запропонувала двох делегатів – Воробець Г.М. та Луцького Я.В.

Інших пропозицій не поступало.

Підсумки відкритого голосування, щодо обрання  делегатів  на звітно-виробну конференцію обласної організації профспілки в кількості 4 осіб, а саме: Голубчак О.І., Шведів М.П., Воробець Г.М., Луцький Я.В.

«за» - одноголосно

Постановили: Затвердити делегатів  на звітно-виробну конференцію обласної організації профспілки в кількості 4 осіб, в такому складі:

 Голубчак О.І., Шведів М.П., Воробець Г.М., Луцький Я.В.

СЛУХАЛИ:

Головуючого:  про необхідність внесення кандидатур на обрання голови обласної організації профспілки.

Виступила:  Воробець Г.М. яка запропонувала підтримати кандидатуру діючого голови обласної профспілки Хомишина І.М.

«за» - одноголосно

Постановили: Затвердити кандидатуру діючого голови обласної профспілки Хомишина І.М.

Головуючий: Які будуть пропозиції, щодо розгляду наступного питання «Різне»

Виступила: Воробець Г.М., що згідно листа від обласної профспілки підвищення тарифів на комунальні послуги збирається мітинг 5 липня поточного року в місті Києві. Організовуються виїзди з міста Івано-Франківськ на даний мітинг. Запропонувала відправити делегатів на мітинг в кількості 3 осіб.

Підсумки відкритого голосування, щодо даного питання  

«ЗА» - одноголосно

Постановили: Забезпечити відправку 3 осіб на мітинг в місто Київ.

Головуючий  конференції                                                                    Луцький Я.В. 

Секретар  конференції                                                                         Жмуркевич Т.Б.

26.09.2014 року в Будинку Культури смт. Вигода відбулась профспілкова конференція ДП "Вигодський лісгосп". На обліку профспілкової організації перебуває 300 членів профспілки. Делегатами конференції обрано 120 членів. Присутні на конференції 124 делегати.Відсутні з різних причин — немає.

Конференцією обрано робоча президія:

 1. Матусевич О.Б. – директор ДП «Вигодський лісгосп»
 2. Луцький Я.В. – інженер з електронного обліку
 3. Тимочко Л.Д. – начальник відділу кадрів
 4. Жаб’як С.Й. – юрисконсульт 1 категорії
 5. Шведів М.П. – лісничий Солотвинського лісництва

Конференцією обрано головуючого:

Луцький Я.В. - інженер з електронного обліку

Конференцією обрана лічильна комісія:

 1. Король О.Р. – менеджер зі збуту;
 2. Палащин Т.В. – бухгалтер
 3. Хомин Л.В. - бухгалтер
 4. Мицак Т.С. – інженер з охорони та захисту лісу
 5. Воробець М.М. – інженер лісосировинних ресурсів відділу лісового господарства

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про обрання голови профспілкової організації ДП «Вигодський лісгосп»
 2. Про обрання членів профспілкового комітету ДП «Вигодський лісгосп»
 3. Про обрання ревізійної комісії
 4. Про внесення змін в колективний договір 2013-2015 років
 5. Різне

Регламент конференції:

Для виступів - до 5 хв.

Для обговорення заяв - до 3 хв.

Для перерви - до 15 хв.

Конференцію провести в межах 2 годин.

СЛУХАЛИ:

Головуючого Луцького Я.В. – У зв’язку із тим , що по кожному питанню порядку денного будуть винесені Постанови необхідно обрати членів для підготовки відповідних постанов.

Запропонували: Для підготовки Постанов по кожному питанню порядку денного обрати комісію в складі двох осіб, а саме:

 1. Шведіва М.П. – лісничого Солотвинського лісництва;
 2. Жабяк С.Й. – юрисконсульта 1 категорії

Підсумки відкритого голосування:

«ЗА» - 124

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

Пастоновили: Для підготовки Постанов по кожному питанню порядку денного обрати комісію в складі двох осіб, а саме:

1.Шведіва М.П. – лісничого Солотвинського лісництва;

2..Жабяк С.Й. – юрисконсульта 1 категорії

СЛУХАЛИ:

Головуючого, який доповів. Що попередньо проводились обговорення в структурних підрозділах лісгоспу, і була винесена пропозиція обрати головою профспілкового комітету Воробець Галину Миколаївну, в кого будуть якість пропозиції чи зауваження просимо їх висловити:

ВИСТУПИЛИ :

Равлюк О.Р. (лісничий Ільмянського лісництва) – Який сказав, що кандидатура Воробець Г.М.,є прийнятною, це та людина яка може і буде відстоювати права працівників лісгоспу.

ПОСТАНОВИЛИ:

Кандидатуру Воробець Г.М. , щодо обрання головою профспілкового комітету покласти на голосування

Підсумки відкритого голосування, щодо обрання голови профспілкового комітету

«ЗА» - 122

«ПРОТИ» - 1

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

«Не голосували»-1

ПОСТАНОВИЛИ:

Воробець Галину Миколаївну – обрано головою профспілкової організації ДП «Вигодський лісгосп»

СЛУХАЛИ:

Головуючого: Луцького Я.В. про те, що із структурних підрозділів лісгоспу поступають пропозиції, щодо переобрання складу профспілкового комітету.

Виступив: Воробець Б.В., який надав пропозицію, що для того, щоб в профспілковий комітет міг повноцінного представляти інтереси всіх працівників лісгоспу, необхідно подати представників від структурних підрозділів з розрахунку один представник від двох суміжних лісництв, та по одному представнику від нижнього складу та автотранспортного цеху, та два представники від апарату управління.

Із даною пропозицією погодились всі присутні на конференції.

Головуючий: під час попереднього обговорення від структурних підрозділів поступили пропозиції про наступних кандидатів для обрання їх членами профспілкового комітету, а саме:

Від управління Тимків Роман Юрійович ( головний бухгалтер)

Тимочко Лілія Денисівна ( начальник відділу кадрів)

Від нижнього складу: Шевчук Галина Василівна ( контролер)

Від автотранспортного цеху: Кравці Тарас Богданович (начальник АТЦ)

Від Вишківського та Слобідського лісництв: Бриняк Ігор Адамович ( майстер на лісозаготівельних роботах)

Від Свічівського та Бескидського лісництв: Катаман Віктор Юрійович ( помічник лісничого)

Від Людвиківського та ільменського лісництв: Тисяк Василь Іванович ( помічник лісничого)

Від Мало-Турянського та Шевченківського лісництв Михайлишин Василь Володимирович ( майстер лісу)

Від Мізунського та Бистрівського лісництв: Галів Роман Володимирович ( майстер на лісозаготівельних роботах)

Від Солотвинського та Собольського лісництв: Маланчин Михайло Іванович ( помічник лісничого)

Головуючий: Прошу надавити свої пропозиції та зауваження.

Виступили: Шевчук Г.В., яка запропонувала крім своєї кандидатури, ще кандидатуру Тюна І.М. – майстра нижнього складу.

Головуючий: Прошу надавати ще свої пропозиції для обговорення.

У зв’язку із відсутністю інших пропозицій прошу переходити до голосування. Голосування буде відкритим та поіменним.

Підсумки відкритого голосування, щодо обрання членів профспілкового комітету:

- за кандидатуру Тимківа Р.Ю.

«ЗА» - 122

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 1

Не голосували -1

- за кандидатуру Тимочко Л.Д.

«ЗА» - 123

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 1

Не голосували -0

За кандидатуру Шевчук Г.В.

«ЗА» - 120

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 3

Не голосували -1

За кандидатуру Кравціва Т.Б.

«ЗА» - 124

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

Не голосували -0

- за кандидатуру Бриняка І.А.

«ЗА» - 122

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 1

Не голосували -1

- за кандидатуру Катамана В.Ю.

«ЗА» - 124

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

Не голосували -0

За кандидатуру Тисяка В.І.

«ЗА» - 124

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

Не голосували -0

- за кандидатуру Михайлишина В.В.

«ЗА» - 124

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

Не голосували -0

- за кандидатуру Галіва Р.В.

«ЗА» - 122

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 2

Не голосували -0

- за кандидатуру Тюна І.М.

«ЗА» - 106

«ПРОТИ» -14

«УТРИМАЛИСЬ» - 4

Не голосували -0

ПОСТАНОВИЛИ:

Профспілковий комітет затвердити в кількості 12 осіб, в такому складі :

Тимків Р.Ю.;Тимочко Л.Д.;Шевчук Г.В.;Тюн І.М.;Бриняк І.А.; Катаман В.Ю.; Тисяк В.І.; Михайлишин В.В., Галів Р.В., Маланчин М.І.

СЛУХАЛИ:

Головуючого: Луцького Я.В. , про необхідність обрання ревізійної комісії:

Слухали: Тимківа Р.Ю., який запропонував до складу ревізійної комісії включити:

Микитчак Л.М. – менджера зі збуту;

Хомин Л.В.- бухгалтера;

Луцького Я.В. – інженера із електроного обліку деревини;

Слухали: Воробця Б.В., який запропонував збільшити склад ревізійної комісії і включити туди представників із структурних підрозділів.

Слухали: Равлюка О.Р., який запропонував включити в склад ревізійної комісії крім уже поданих кандидатур Мировича Ю.Ю. та Тисяка М.М.

Підсумки відкритого голосування, щодо обрання ревізійної комісії

«ЗА» - 122

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 1

Не голосували - 1

ПОСТАНОВИЛИ:

Ревізійну комісію затвердити в кількості 5 осіб, в такому складі:

Микитчак Л.М., Хомин Л.В., Луцький В.Я., Мирович Ю.Ю., Тисяк М.М.

СЛУХАЛИ:

Головуючого: Луцького Я.В. про розгляд пропозицій щодо внесення змін до колективного договору на 2013-2015 роки.

Виступив: Матусевич О.Б., який зазначив, що структурні підрозділи звернулися до профспілкового комітету із пропозиціями щодо внесення змін до колективного договору ДП «Вигодський лісгосп» укладеного між адміністрацією та профспілковим комітетом. Адміністрація та профспілковий комітет розглянувши пропозиції що поступили від структурних підрозділів, прийшли до висновку про необхідність внесення змін до колективного договору. Зокрема по наступних пунктах:

Внести зміни в п.8.5. колективного договору та викласти його в такій редакції:

Для забезпечення працівників лісгоспу дровами паливними надавати їм одноразову матеріальну допомогу в розмірі 50% мінімальної заробітної плати станом на 01 січня поточного року.

Підсумки відкритого голосування, щодо внесення таких змін

«ЗА» - 123

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

Не голосували - 1

П.8.14 (5) викласти в такій редакції:

Надавати матеріальну допомогу на оздоровчі в розмірі одного посадового окладу або однієї тарифної ставки, в залежності від фінансового стану підприємства.

Підсумки відкритого голосування, щодо внесення таких змін

«ЗА» - 124

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

Не голосували – 0

П.8.7. (б.1.) Виплачувати одноразову матеріальну допомогу постійним працівника лісгоспу з приводу ювілейних дат ( при настанні 50,55,60 рокі) – в розмірі 1 мінімальної заробітної плати.

Підсумки відкритого голосування, щодо внесення таких змін

«ЗА» - 123

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 1

Не голосували – 0

П.8.6. (б2.) Виплачувати одноразову матеріальну допомогу постійним працівника лісгоспу при звільненні з настанням пенсійного віку – в розмірі 5 мінімальних заробітних плат.

Підсумки відкритого голосування, щодо внесення таких змін

«ЗА» - 124

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

Не голосували – 0

Додаток 17 колективного договору викласти в такій редакції: надати додаткові відпустки за ненормований робочий день в кількості 5 календарних днів, усім працівникам, які згідно законодавства повинні отримувати таку відпустку.

Підсумки відкритого голосування, щодо внесення таких змін

«ЗА» - 123

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

Не голосували – 1

П.8.6 викласти в такій редакції:

Здійснювати відпуск лісо продукції постійним працівникам по пільгових цінах, але не нижче планової виробничої собівартості на момент виписки та оплати наказу на відпуск лісо продукції, по певному виду франко, при наявності довідки місцевої Ради про те, що працівник є за будівельником, в кількості 20м³ на одного працівника в рік, а для ремонту в кількості – до 5м³.

Підсумки відкритого голосування, щодо внесення таких змін

«ЗА» - 123

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 1

Не голосували – 0

Доповнити колективний договір такими пунктами:

- Виплата щомісячної допомоги в розмірі середньої заробітної плати займаної посади сім’ї працівника, загиблого під час бойових дій в зоні АТО на утримання дітей до досягнення ними 18 річного віку.

Підсумки відкритого голосування, щодо внесення таких змін

«ЗА» - 124

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

Не голосували – 0

- Здійснювати відрахування коштів профспілковій організації на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу в розмірі до 3% фонду оплати праці з віднесенням цих сум на валові витрати

Підсумки відкритого голосування, щодо внесення таких змін

«ЗА» - 124

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

Не голосували – 0

Постановили:

Внести зміни в п.8.5. колективного договору та викласти його в такій редакції:

- Для забезпечення працівників лісгоспу дровами паливними надавати їм одноразову матеріальну допомогу в розмірі 50% мінімальної заробітної плати станом на 01 січня поточного року.

П.8.14 (5) викласти в такій редакції:

- Надавати матеріальну допомогу на оздоровчі в розмірі одного посадового окладу або однієї тарифної ставки, в залежності від фінансового стану підприємства.

П.8.7. (б.1.) викласти в такій редакції

- Виплачувати одноразову матеріальну допомогу постійним працівника лісгоспу з приводу ювілейних дат ( при настанні 50,55,60 рокі) – в розмірі 1 мінімальної заробітної плати.

П.8.6. (б2.) викласти в такій редакції

- Виплачувати одноразову матеріальну допомогу постійним працівника лісгоспу при звільненні з настанням пенсійного віку – в розмірі 5 мінімальних заробітних плат.

Додаток 17 колективного договору викласти в такій редакції:

- надати додаткові відпустки за ненормований робочий день в кількості 5 календарних днів, усім працівникам, які згідно законодавства повинні отримувати таку відпустку.

П.8.6 викласти в такій редакції:

- Здійснювати відпуск лісо продукції постійним працівникам по пільгових цінах, але не нижче планової виробничої собівартості на момент виписки та оплати наказу на відпуск лісо продукції, по певному виду франко, при наявності довідки місцевої Ради про те, що працівник є за будівельником, в кількості 20м³ на одного працівника в рік, а для ремонту в кількості – до 5м³.

Доповнити колективний договір такими пунктами:

- Виплата щомісячної допомоги в розмірі середньої заробітної плати займаної посади сім’ї працівника, загиблого під час бойових дій в зоні Ато на утримання дітей до досягнення ними 18 річного віку.

- Здійснювати відрахування коштів профспілковій організації на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу в розмірі до 3% фонду оплати праці з віднесенням цих сум на валові витрати

Всі зміни прийняті на конференції будуть внесені в колективний договір та вступлять в силу з 01.01.2015 року.

Доповнення, які будуть внесені вступають в силу з моменту їх внесення.

Головуючий: Які будуть пропозиції, щодо розгляду наступного питання «Різне»?

Виступив: Струк В.Ю., який зауважив, що у зв’язку із відсутністю на конференції голови профспілкового комітету Грушкевич І.А., було б доцільно все таки заслухати звіт профспілкового комітету.

Виступив. Шведів М.П., який зазначив, що вважає за доцільне заслухати такий звіт, і це можна буде зробити при прийомі-передачі справ профспілкової організації

Виступив. Равлюк О.Р. Який запропонував заслухати звіт профспілки за попередній період у місячний термін після прийому-передачі справ та документації профспілкової організації, та внесення відповідних змін в установчі документи профспілки.

Підсумки відкритого голосування, щодо даного питання

«ЗА» - 124

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

Не голосували – 0

Постановили: заслухати звіт профспілки за попередній період у місячний термін після прийому-передачі справ та документації профспілкової організації, та внесення відповідних змін в установчі документи профспілки.

Головуючий конференції:                        Луцький Я.В.

Секретар конференції:                            Тимочко Л.Д.

    Профспілкова організація державного підприємства «Вигодське лісове господарство» входить в структуру обласної та галузевої профспілки працівників лісового господарства України. Створена в серпні 1995 року. Діє відповідно до Конституції України, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», інших законодавчих актів України. Є добровільною, неприбутковою, самостійною громадською організацією, яка об’єднує працівників лісгоспу, які підтримують Статут профспілки. Станом на 01.03.2014 року на обліку перебуває 221 чоловік.

Основною метою діяльності і завданням профспілки є представництво та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки у відносинах з роботодавцем, здійснює громадський контроль за станом охорони праці та оздоровлення членів профспілки.

Профспілка від імені працівників веде переговори та укладає колективний договір з роботодавцем, здійснює контроль за їх виконанням, домагається реалізації права членів профспілки на працю, підвищення життєвого рівня кожного працівника на підставі справедливої оплати праці, надає матеріальну допомогу.

Профспілка виступає на захист прав людини праці. Кожен працівник повинен мати певні гарантії: працювати і бути впевненим у завтрашньому дні, одержувати гідну заробітну плату і забезпечувати свою родину, виконувати свою роботу у безпечних та належних умовах праці.

Соціально-економічна й фінансова криза, політична нестабільність, постійне реформування лісової галузі, природні катаклізми – це ознаки останніх років.

Працівники ДП «Вигодський лісгосп» намагаються забезпечити безперервну роботу підприємства у ці складні для країни дні. Незважаючи на економічні і політичні негаразди, підприємство продовжує стабільно працювати та розвиватися.

На підприємстві проводиться культурно-масова і спортивна робота. Уже стало традицією проводити на честь професійного свята – Дня працівника лісу – огляди художньої самодіяльності та спортивні змагання. А кращі лісоруби кожного року зустрічаються в обласному управлінні лісового і мисливського господарства на обласний конкурс-змагання.

Нажаль, загальна ситуація в державі не оминула і ДП «Вигодський лісгосп». Трагічні події на вулицях та майданах України, призвели до загибелі та каліцтва громадян стали національною трагедією. Висловлюємо глибоке співчуття родинам і близьким загиблих і потерпілих. Ті, хто віддав своє життя за кращу долю України, залишатимуться назавжди в наших серцях.

Трудовий колектив підприємства на профспілкових зборах, які відбулись 04.03.2014 року, вирішив перерахувати благодійну допомогу в розмірі середнього одноденного заробітку кожного працюючого родинам загиблих та постраждалих. Члени профспілки ДП «Вигодський лісгосп» надали окремо благодійну допомогу для лікування в Німеччині жителю с Лолин Довжанському Юрію Васильовичу учаснику київського Майдану.

77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX