ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Філія «Вигодське лісове господарство»

 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
ПРОДУКЦІЯ САДИВНИЙ МАТЕРІАЛ

САДИВНИЙ МАТЕРІАЛ


Прайс-лист на наявний посадковий матеріал для реалізації у 2022 році

по ДП "Вигодський лісгосп" 


 

Контакти відповідальної особи: Віктор Володимир Ярославович тел. 096-1719251, факс (03477) 61-704

Фото декоративних садженців

Сосна звичайна
   Ялина європейська
 
  Туя західна
 
   Верба біла,форма плакуча
 
   Клен-явір  
   Липа дрібнолиста
 
   Форзиція  
   Дейція шорстколиста
 
   Самшит вічнозелений
 
 

 Дуб червоний


 

Кипарисовик горіхоплідний

Сакура – декоративна японська вишня.

 Сакура є повсюдно відомим символом Японії, а в самій країні поширена надзвичайно: її зображення зустрічаються в малюнках, що прикрашають кімоно, японську посуд та інші предмети побуту. На честь сакури складено безліч пісень і віршів. Квіти вишні для японців означають швидкоплинність і крихкість життя: людина проживає своє життя так само, як падає пелюстка сакури - красиво і дуже швидко, а в буддизмі квітуча сакура виступає в якості символу тлінного життя і непостійності буття. У поезії сакура асоціюється з минулою юністю і любов'ю, а ці теми, погодьтеся, вічні, тому і японські поети про сакуру ніколи не забувають. Крім всього іншого Сакура - це ще й одне з популярних жіночих імен в Японії.

 Сакура - типовий житель Гімалаїв і Східної Азії: Китаю, Кореї та Японії. В останній зустрічається надзвичайно багато видів сакури - вони були отримані штучно або щеплені до вже існуючих.

  Цвіте сакура близько тижня або навіть менше і тільки після цього на деревах з'являється листя - тому під час цвітіння всі дерева здаються абсолютно біло-рожеві зверху до низу.

  Милування сакурою (ханами) в Японії носить масовий характер: щорічно метеорологи і вся громадськість відстежують так званий - Фронт цвітіння сакури. У телевізійних новинах і газетних статтях повідомляються дані про етапи розквітання сакури в найкращих місцях, де можна спостерігати за цвітінням. Цвітіння починається в січні на Окінаві і досягає Кіото і Токіо до кінця березня - початку квітня, а через кілька тижнів фронт доходить і до Хоккайдо. Офіційно вважається, що в Токіо сакура зацвітає з 27 березня по 7 квітня, в Саппоро - з 12 березня до 20 квітня, в Кіото - з 4 по 16 квітня, в Осаці - з 5 по 13 квітня, проте цифри ці приблизні. Якщо перед початком сезону цвітіння стоїть тепла погода, то сакура може зацвісти на один-два тижні раніше, а якщо йому передує холод, то перші бутони можуть з'явитися набагато пізніше запланованої дати. Японці дуже трепетно ​​відносяться до свого символу, тому фестивалі, присвячені милуванню сакурою користуються просто фантастичною популярністю (у якій, втім, для самих японців немає нічого дивного) - для багатьох це один з рідкісних шансів розслабитися і відпочити з друзями та рідними. Багато японців пересуваються по країні слідом за квітучою сакурою, щоб всю весну провести, милуючись вишневим цвітом.

 У даний час, квітка вишні використовується на гербах поліції та збройних сил Японії в якості відзнаки, а в часи Другої світової війни її зображували на літаках камікадзе з метою наснаги пілотів. Крім цього, сакура є традиційним символом жіночої молодості та краси.

 Якщо Ви хочете краще зрозуміти японців і перейнятися духом Японії як ніколи раніше, то Вам обов'язково варто побачити цвітіння сакури своїми очима. Це японське диво можна побачити і в нашому краї, зокрема в місті Долина, навпроти стадіону «Нафтовик». Так що не пропустіть приємної миті і насолоджуйтесь неповторним і чарівним біло-рожевим цвітом сакури. Споглядання  квітучої японської  вишні – залишиться назавжди   найяскравішим  враженням у Вашому житті.

77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX