ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Філія «Вигодське лісове господарство»

 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Пожежа у Свічівському лісництві 27-29 серпня 2022 року


Назад Назад

Пожежа у Свічівському лісництві

(27-29 серпня 2022 року)

   

            Усі знають, яке лихо – лісова пожежа. Найчастіше займання відбувається через недбалість людей. Незгасле багаття чи недопалок, що кинули у суху траву, можуть стати причиною знищення багатьох гектарів лісу.

         27-29 серпня 2022 року в лісових масивах  Свічівського лісництва (у кварталі № 29) ДП «Вигодський лісгосп» сталася  пожежа лісової підстилки  та неліквідної деревини орієнтовно на площі 0,6 га. Всього протягом трьох днів до гасіння лісової пожежі було залучено 125 чоловік, в т.ч. 100 працівників ДП «Вигодський лісгосп» та 25 рятувальників, а також 11 одиниць техніки ДП «Вигодський лісгосп» для перевезення людей та протипожежного інвентаря.  Під’їзду до місця пожежі немає.

          На час виявлення пожежі була суха, гаряча погода із поривами вітру різних напрямків, що сприяло розповсюдженню лісової пожежі. Процес гасіння ускладнювався піднесенням води на віддаль 400-500 метрів при стрімкому схилі гори крутизною 25-30 градусів, наявністю буреломної та неліквідної деревини.

        Гасіння лісової пожежі здійснювалось ранцевими обприскувачами. Пожежу було  ліквідовано о 10год. 30хв. 29.08.2022 року. Після ліквідації пожежі   для контролю ситуації було прийнято рішення залишити на чергуванні лісову охорону Свічівського лісництва до настання темряви.

           Адміністрація ДП «Вигодський лісгосп» наголошує, що основною причиною більшості лісових пожеж є необережне поводження з вогнем з боку громадян, а погода інколи може сприяти поширенню пожежі.

          Пам’ятаймо, що лише дотримання елементарних правил з пожежної безпеки збереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX