ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Обласні змагання з волейболу 2018

Назад Назад

07 серпня у Долинській спортивній школі відбувся перший етап обласних змагань з волейболу серед колективів Івано-Франківського Обласного Управління Лісового та Мисливського Господарств. Ці змагання організовані за сприяння профспілкових організацій та з метою покращення спортивно масової та оздоровчої роботи серед працівників галузі, ведення здорового способу життя.

В першому турі команда Вигодського лісгоспу поступилась 0:2 команді з Осмолодського лісгоспу, а команда з Брошнівського лісгоспу перемогла 2:0 команду з Болехівського лісгоспу.

В наступному турі команда Вигодського лісгоспу перемогла 2:0 команду Болехівського лісгоспу. Команди Осмолодського та Брошнівського лісгоспів виграли по одній партії, і лише в третій додатковій перемогу вирвали працівники Брошнівського лісгоспу.

У заключному третьому турі зійшлись команди Брошнівського та Вигодського лісгоспів, і останній вкрай потрібно було перемагати. Перша партія була за командою Вигодського лісгоспу, але в другій сильнішими виявились волейболісти із Брошнівського лісгоспу. У третій партії точилась запекла боротьба за кожне очко, але у підсумку волейболісти з Брошнівського лісгоспу зуміли вирвати перемогу . Тож матч закінчився із загальним рахунком 2:1. Команда Болехівського лісгоспу достроково припинила боротьбу, то ж їй зарахували технічну поразку із рахунком 0:2 на користь команди Осмолодського лісгоспу.

У підсумковій таблиці команда Брошнівського лісгоспу із трьома перемогами посіла перше місце, слід зазначити що у її складі на рівні із чоловіками грала жінка. Команда Осмолодського лісгоспу посіла друге місце, команда з Вигодського лісгоспу третя, а команда з Болехівського лісгоспу четверта.