Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ Новини галузі

НОВИНИ ГАЛУЗІ


В Осмолодському лісгоспі відбувся конкурс на кращого фахівця з охорони праці

До Осмолодського лісгоспу завітало понад 20 спеціалістів обласних управлінь, відповідальних за організацію роботи з питань охорони праці. У рамках семінару фахівці повинні обговорити, опрацювати та запропонувати зміни до нормативно-правових актів з охорони праці. Крім того, головні інженери з охорони праці позмагаються за звання найкращого у своїй галузі. Проте, спершу гості оглянули адмінбудівлю Осмолодського лісгоспу та зустрілися з директором підприємства Олексієм Фриком.

Дата публікації: 17.05.2021 | Кількість переглядів: 56 | Детальніше...
На Франківщині розпочався семінар з питань охорони праці

На Прикарпатті на базі державних підприємств лісового господарства, що координуються Івано-Франківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, розпочав роботу семінар з питань охорони праці. Триватиме він з 17 по 19 травня. Участь у ньому беруть понад 20 спеціалістів обласних управлінь лісового та мисливського господарства України, відповідальних за організацію роботи з питань охорони праці.

Дата публікації: 17.05.2021 | Кількість переглядів: 42 | Детальніше...
Лісівники Галицького парку оновлюють рекреаційні місця

У Галицькому національному природному парку лісівники розширили відпочинкову зону у рекреаційному пункті «На старій Галицькій дорозі», встановивши додатково три нові альтанки.

«Місце відпочинку користується неабиякою популярністю серед гостей Галича, місцевих мешканців та мандрівників. У вихідні його відвідує понад півтора тисячі людей», - розповідає директор парку Олег Гайдук.

Дата публікації: 13.05.2021 | Кількість переглядів: 50 | Детальніше...
У держлісгоспах Прикарпаття тривають заходи до Міжнародного дня охорони праці

Охорона праці й техніка безпеки є важливою складовою будь-якого підприємства, особливо лісогосподарського. Безпека працівника і його добре здоров'я дозволяють зробити виробничий процес чітким та продуктивним.

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці у державних лісових господарствах Франківщини відбуваються заходи, метою яких є поліпшення умов праці та зменшення ризиків на робочих місцях, привернення уваги лісівників до питань запобігання нещасним випадкам, дотримання правил безпеки, недопущення виробничого травматизму.

Дата публікації: 06.05.2021 | Кількість переглядів: 45 | Детальніше...
Привітання з Великоднем

Дорогі колеги-лісівники!

Вітаю Вас зі світлим Христовим Воскресінням!

Для кожного християнина Великдень – особливо шановане та величне свято, що символізує перемогу життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою, віри над безнадією.

Дата публікації: 01.05.2021 | Кількість переглядів: 33 | Детальніше...
Результати акції «Озеленення планети»: лісівники висадили більше 3 млн дерев за добу

Державне агентство лісових ресурсів України готове поділитися результатами масштабної акції Greening of the Planet, метою якої було висадження за 1 день 1 млн дерев у 100 країнах світу.

Лісівники по всій Україні 10 квітня висадили більше 3 млн дерев на загальній площі 647 тис га.

Дата публікації: 23.04.2021 | Кількість переглядів: 52 | Детальніше...
Кабінет Міністрів України схвалив Порядок проведення національної інвентаризації лісів

Багатомісячна робота експертів лісового господарства, представників Державне агентство лісових ресурсів України та Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України завершилася. 21 квітня Кабінет Міністрів України схвалив Порядок проведення національної інвентаризації лісів, яким унормовано процедури проведення національної інвентаризації лісів та регламентовано повноваження та відповідальності відповідних центральних органів виконавчої влади.

Дата публікації: 21.04.2021 | Кількість переглядів: 50 | Детальніше...
Виробнича нарада головних інженерів на базі Осмолодського лісгоспу

В Осмолодському лісгоспі відбулася виробнича нарада головних інженерів державних лісогосподарських підприємств, що координуються Івано-Франківським обласним управлінням.

Засідання проводив заступник начальника обласного управління Михайло Кільчицький. У нараді також взяли участь начальник відділу лісових ресурсів обласного управління Андрій Шпундра, директор Осмолодського лісгоспу Олексій Фрик.

Дата публікації: 15.04.2021 | Кількість переглядів: 51 | Детальніше...
Головні лісничі держпідприємств обговорили питання відтворення та обстеження лісів

В Івано-Франківському обласному управлінні відбулася виробнича нарада головних лісничих державних лісогосподарських підприємств під головуванням першого заступника Романа Олійника.

Присутні обговорили стан виконання лісокультурних робіт і завдання з їх відновлення, хід лісовпорядних робіт, проаналізували проектовані обсяги господарських заходів, готовність підприємств до пожежонебезпечного періоду, проблемні питання ведення мисливського господарства.

Дата публікації: 08.04.2021 | Кількість переглядів: 43 | Детальніше...
Готуємося до перезавантаження

Голова Держлісагентства підкреслив, що реформа в галузі давно назріла і це одне з найголовніших завдань, які перед керівництвом Держлісагентства поставив Уряд та Президент України. «Пропоновані в недалекому минулому варіанти реформування абсолютно не відповідали потребам лісової галузі і вели до її знищення. Це – концесія лісів, ліквідація лісгоспів, як юридичних осіб, і створення єдиного підприємства… Ці питання не знято з порядку денного, але від Міністерства захисту довкілля надійшла пропозиція, і там чекають варіанту реформування галузі, який враховуватиме специфіку лісового господарства. Зараз ми проходимо стадію обговорення і напрацювання моделі, яка буде зрозумілою й прийнятною для суспільства, і при тому успішно виконуватиме покладені на лісівників функції охорони, захисту, відновлення лісів та й, взагалі, сталого ведення лісового господарства».

Дата публікації: 07.04.2021 | Кількість переглядів: 212 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ][ 32 ][ 33 ][ 34 ][ 35 ][ 36 ][ 37 ][ 38 ][ 39 ][ 40 ][ 41 ][ 42 ][ 43 ][ 44 ][ 45 ][ 46 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX