ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Філія «Вигодське лісове господарство»

 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ




СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Як придбати дрова для населення?


Назад Назад

Традиційно для однієї господи запасають на зиму близько 5 кубометрів дров. Хто ще не встиг подбати про паливо для господарства, може зробити це і зараз.

Візит у контору лісгоспу з паспортом і заява про придбання – перше, що для цього треба. Далі –  оплатити вартість продукції у касі найближчого банку і з документами вже звертатись у лісництво. У найближчому до замовника лісництві на основі квитанції про оплату і наряду на відпуск відвантажать лісопродукцію.


Якщо на складі лежать дрова, надворі тримається сприятлива, суха погода і є транспорт, виписану продукцію можна відвезти до будинку у найкоротші терміни. Ми намагаємось виконувати замовлення вчасно, за мірою надходжень.

Дрова видаються з нижнього складу або верхнього складу (тобто прямо в лісі). Лісгосп продукцію навантажує, однак транспортні послуги не надає. Шукати вантажівку і оплачувати доставку треба окремо.

Додамо, що на нижньому складі підприємства є потужний дровокол, отож ми пропонуємо до реалізації дрова колоті різних порід. За бажанням покупця можна придбати цей товар укладений на палети, в контейнери або сітки.

Ознайомитись з актуальними цінами на дрова та іншу продукцію, можна на сайті підприємства у розділі ПРОДУКЦІЯ.

Чи можуть малозабезпечені родини, школи, лікарні, дитячі садочки отримати дрова безкоштовно?

Ні. На жаль. При всьому бажанні. Безкоштовне надання дров паливних, як і будь-який інший вид спонсорської допомоги, розцінюється як протиправна дія. Так, Розпорядженням Кабінету Мінстрів України від 2 квітня 2009 року № 332-р державним підприємствам (до них належать  і лісгоспи) заборонено здійснювати витрати на надання благодійної, спонсорської та іншої допомоги.

Чи можна купити дрова дешевше, якщо самому заготовляти?

Також однозначно ні. Відповідно до пункту 2 статті 19 Лісового кодексу України  виключне право на заготівлю деревини має постійний лісокористувач, тобто в нашому випадку - лісгосп. Тому можливість заготовляти навіть  вітровальну дров’яну деревину населенням виключена.

Відповідно Постановою Кабміну лісосічні роботи внесено до переліку робіт із підвищеною небезпекою. Для їх проведення виконавець повинен мати необхідні дозволи. Тому на перший погляд ваші благі наміри прибрати ліс навіть від деревини, яку зламав вітер, будуть розцінені як протиправні.

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX