ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Зональні змагання з міні-футболу серед колективів лісового господарства

Назад Назад

В рамках програми обласних змагань з міні футболу серед колективів лісового господарства Івано-Франківської області в спортзалі дитячої спортивно-юнацької школи міста Долина 24 листопада відбулися змагання з міні-футболу серед працівників лісового господарства, в яких взяла участь і збірна команда нашого підприємства. До складу команди ДП «Вигодський лісгосп» з міні-футболу ввійшли: Данчук Володимир – капітан команди, Яремко Сергій, Мирон Андрій, Гачка Іван, Мотика Роман, Віктор Володимир та Тимочко Роман- воротар.

Мета і завдання, які ставляться перед учасниками районних змагань:

-          виконання Закону України «Про фізичну культуру і спорт», заходів регіональної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту, запланованих заходів обласної організації профспілки працівників лісового господарства спільно з Асоціацією міні-футболу Івано-Франківської області.

-          виконання умов колективних договорів;

-          покращення спортивно-масової та оздоровчої роботи серед працівників галузі, членів їх сімей, ведення здорового способу життя.

Команди змагались у зональному груповому турнірі, де розіграли ¼ фіналу. Команди, які займуть перше і друге місця у ¼ фіналі, виходять до ½ фіналу, а потім фінальний турнір, де розіграють звання чемпіона та призерів обласних змагань.

Кожна команда зіграла по три гри. Один матч тривав два тайми по 12 хвилин з перервою 5 хвилин. Всього було зіграно шість ігор. Турнір пройшов у запеклій, безкомпромісній боротьбі, кожний матч тримав у напрузі, як вболівальників так і гравців команд. Слід відзначити, що рівень підготовки всіх команд учасників (технічний, тактичний, фізичний) доволі високий та приблизно однаковий, тому відчайдушна боротьба велась за кожний клаптик футбольного поля, кожний забитий м’яч та кожне очко.

Наша команда під керівництвом капітана команди - лісничого Мізунського лісництва Данчука Володимира вважалась, і не безпідставно, одним із фаворитів турніру і реально претендувала на перемогу в цих змаганнях. У змаганнях взяли участь 4 команди – Вигоди, Осмолоди, Болехова та Брошніва. Змагання проводились в одне коло, згідно з офіційними правилами гри у міні-футбол ФІФА.

Перша гра Вигода – Омолода завершилася з рахунком 5:1, друга Вигода - Болехів з рахунком 8:2, і третя Вигода - Брошнів 6:2. По загальних очках влучнішими були футболісти нашого підприємства. Забитими голами відзначились Віктор Володимир і Роман Мотика. Добру гру у складі команди показали Гачка Іван, Мирон Андрій, Яремко Сергій і капітан команди Володимир Данчук. Окремо треба відмітити професійну гру воротаря команди Романа Тимочка, який мужньо і відважно захищав ворота. Скажемо відверто всі працівники лісгоспу вболівали і сподівались на перемогу нашої футбольної команди і ми зайняли почесне І місце. ІІ місце команда ДП «Осмолодський лісгосп». Потім із кожної групи команди, які посіли 1 та 2 місця, надалі розігрують між собою кубок за системою плей-офф, але вже на обласному рівні.

Подібні заходи не лише популяризують здоровий спосіб життя, але й згуртовують колективи, що позитивно впливає і на здоров’я працівників та на результати трудової діяльності. А найголовніше те, що захід подарував гравцям і вболівальникам багато позитивних емоцій!