ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Вигодський лісгосп чемпіон Ів-Фр області з міні футболу 2017

Назад Назад

23 січня в Івано-Франківську відбувся великий фінал з міні-футболу серед лісівників. У вирішальній грі зійшлися спортсмени Вигодського, Гринявського та Рогатинського державних лісових господарств Івано-Франківської області.

Запеклі футбольні ігри завершились впевненою перемогою лісівників державного підприємства «Вигодський лісгосп». Перевагу в матчах вони здобули з рахунком Вигода-Рогатин – 5:0, Вигода-Гринява – 5:0.

В нагороду лісівникам дістались шкіряні м`ячі та почесні кубки.

Команда ДП «Вигодський лісгосп» зі стартового свистка почала гру з командою ДП «Рогатинський лісгосп»  і на перших хвилинах забили перший гол, а вже через декілька хвилин забили другий, хоча до цього у ДП «Рогатинський лісгосп» практично не було небезпечних моментів. В останні хвилини перед перервою ще три голи. Перша гра закінчилася з рахунком 5:0, на користь команди ДП «Вигодського лісгоспу».

Не менш цікавою склалася гра в протистоянні колективів Вигода – Гринява. На початку другої гри наша команда вступила в нелегку боротьбу з командою ДП «Гринявський лісгосп». І  вже через декілька секунд наша команда  знову вийшла вперед з рахунком 1:0, а через  декілька хвилин  збільшила розрив у рахунку. У кінці другого тайму наші футболісти забили п'ятий м'яч у ворота команди ДП «Гринявського лісгоспу». Матч закінчився перемогою нашої команди з рахунком 5:0. Команда ДП «Кутський лісгосп» не прийняла участь у турнірі.

У грі відзначалися всі гравці нашої команди - Володимир Данчук (капітан команди), Володимир Віктор, Андрій Мирон, Сергій Яремко, Іван Гачка, Роман Мотика і воротар Олег Курилів. Команда нашого лісгоспу виграла у фіналі, і  вперше в історії таких турнірів завоювала престижний кубок з міні - футболу.

Наші хлопці, як зазначалося вище, у вирішальній зустрічі  здобули переконливу вікторію і отримали в нагороду головний приз - найкрасивіший кубок від Асоціації міні – футболу та обласної організації профспілки працівників лісового господарства. Кращий гравець турніру за кількістю забитих голів вийшов - Роман Мотика.

Успіх з підопічними розділила голова профспілки лісгоспу Галина Миколаївна Воробець, яка у вітальному слові до гравців турніру, відмітила таке:

- Ми вдячні за співпрацю та сприяння у організації таких турнірів Асоціації з міні-футболу і обласній організації профспілки лісового і мисливського господарства.

- Сподіваюся, що такі змагання стануть традиційними й в наступному році, а список команд-учасниць стане ще більш широким і представницьким.